Opinie o Transfer Paris

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 34 reviews
by anna on transferparis.pl

Polecam! Bo naprawdę warto. Wszystko odbyło się na czas , wszystko na temat, swietny kontakt telefoniczny -zawsze dostepny. Do tego oferowana pomoc w razie klopotow, miła i solidna Firma. TYLKO POLECAĆ!!!!

by Ewa Sobieszyńska on transferparis.pl

Firma Transfer Paris jest naprawdę godna polecenia. Usługi przewozowe świadczone są na wysokim poziomie od punktualności począwszy a na bezpieczeństwie przejazdu skończywszy. Dodatkowym atutem jest rownież komunikatywność Pana Pawła Kierowcy, który swoją ciekawą osobowością tworzy miłą i interesującą atmosferę w czasie podróży.Polecam i zachęcam do korzystania.

by Lukasz on transferparis.pl
Polecam w 100%

I milo i na czas i do pogadania... Bardzo dobry wybor. Polecam kazdemu.

by Bożidar Blażević on transferparis.pl

Simply the best !!!

by Agnieszka Mazur on transferparis.pl

oooo tak 🙂 byłam tym szcześliwym pasazerem tego przejazdu !

by Karol Kwaśnik on transferparis.pl

Liga Mistrzów wśród przewoźników!!!! Polecam!!!!

by Bartłomiej Mazurek on transferparis.pl

Godny polecenia!!! Wystarczył jeden telefon i mieliśmy pomoc podczas strajku paryskiego metra! Jeszcze raz dziękujemy.

by Agata Bagrowska on transferparis.pl
Zajebista Firma

Zajebista firma, bardzo punktualnie, czas mija w bardzo miłym towarzystwie Pana Pawla☺️nie ma czasu nanude.... Jeżeli szukasz transportu, wybierz Trans Poul Paris bardzo duzy komfort... Polecam w 100000%%

by Anna Mikońska on transferparis.pl

Mimo iż z usług TransferParis nie udało mi się skorzystać, chciałabym podziękować za bezinteresowną pomoc jaką otrzymałam wraz z partnerem od Pana Pawła i jego żony. Nie do opisania jest, jak bardzo nam wtedy uratowali tyłki, nie chcąc nawet nic w zamian. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni!TransferParis z pewnością będziemy polecać każdemu odwiedzającemu Paryż a sami, mam nadzieję, jeszcze skorzystamy z ich usług przy następnej wizycie ;)Bardzo dziękujemy!

by Monika Pieklik on transferparis.pl
Polecam

Polecam biuro Transfer Paris. Bez problemu dojazd do Paryża i z Paryża na lotnisko Paryż Beauvais. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam wszystkim 😆😊

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»