Transport z lotniska Charles de Gaulle

Nie zamartwiaj się tym, jak dojechać z lotniska Charles de Gaulle do centrum. Porzuć myśl o podróży powolną komunikacją miejską. PKS w Paryżu oferuje komfortowy transport z lotniska Charles de Gaulle do Paryża w bardzo atrakcyjnych cenach. Ten popularny port lotniczy oddalony o około 25 km od stolicy na dobre wpisał się do naszej oferty przewozów. Czas przejazdu to zaledwie 30-40 minut, które upłynie Państwu w bardzo miłej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z szybkiego transferu z lotniska Charles de Gaulle w niskiej cenie!

Postaw na komfortowy dojazd z lotniska Charles de Gaulle do Paryża

PKS w Paryżu prezentuje bogatą ofertę przewozów osób z lotniska Charles de Gaulle do centrum Paryża lub pod inny wskazany adres. Do dyspozycji naszych Klientów mają Państwo wykwalifikowanych kierowców, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania odnośnie pobytu w Paryżu. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego posiadamy uprawnienia do przewozu osób na terenie Francji. Cenimy komfort jazdy, więc podróż z PKS w Paryżu odbywa się nowoczesnymi samochodami.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży
  • stawiamy na jakość
  • gwarantujemy niską cenę
  • cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami naszych Klientów
  • dysponujemy nowoczesnymi samochodowymi (pojazdy maksimum 3-letnie)

Zapewniamy, że oferta PKS w Paryżu jest najlepsza na rynku przewozów z lotniska Charles de Gaulle do Paryża!  Z nami mogą się Państwo poczuć pewnie podczas pobytu w Paryżu. Każdy nasz Klient oferuje wsparcie telefoniczne tłumacza na cały okres swojego przyjazdu do stolicy Francji. Nie czekaj zarezerwuj termin transferu już teraz, nasi pracownicy czekają na kontakt!

Mapa przejazdu