Transport z lotniska Orly

PKS w Paryżu świadczy komfortowy i bezpieczny transfer z lotniska Orly do centrum Paryża lub pod inny wskazany adres. Port lotniczy Orly oddalony zaledwie 13 kilometrów od stolicy to punkt przylotów i odlotów wielu turystów odwiedzających Francję. PKS w Paryżu wychodząc na przeciw tym potrzebom przygotowało niezwykle atrakcyjną ofertę transferu  na tej trasie. Nie warto kłopotać się komunikacją miejską, dojazd z lotniska Orly do centrum Paryża jeszcze nigdy nie był tak prosty. PKS w Paryżu to transport z lotniska w wygodny i szybki sposób.

Dojazd z lotniska Orly w bardzo przystępnych cenach tylko z PKS w Paryżu!

Jak dostać się z lotniska Orly do centrum Paryża? Na kilka sposobów, jednak najbardziej komfortowym i bezpiecznym jest transfer z naszą firmą. Rezerwując dojazd z lotniska do centrum otrzymują Państwo nowoczesny samochód z doświadczonym kierowcą. Gwarantujemy, że podróż upłynie Państwu w miłej atmosferze, gdyż nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą.

Warto nam zaufać bo oferujemy:

  • kompleksową ofertę obejmującą transport z lotniska Orly do Paryża i pod każdy inny adres w stolicy
  • nowoczesne, wygodne samochody
  • korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości
  • kierowcę z doświadczeniem

Nasza oferta jest bezkonkurencyjna! Tylko u nas mogą Państwo otrzymać bezpłatną pomoc przez telefon tłumacza na cały czas pobytu w Paryżu. Zapraszamy do rezerwowania transferu z lotniska Orly już teraz!

Mapa przejazdu