Rezerwacja

Szanowni Państwo, zajmujemy się przewozem osób z lotnisk w Paryżu, który posiada ich trzy. Najlepszym, najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług, dzięki nam dojazd do Paryża zajmuje znacznie mniej czasu niż szukanie komunikacji publicznej. Transfer , lotnisko Beauvais – Paryż trwa około jednej godziny. Dowozimy Państwa w dowolne wskazane przez Państwa miejsce, lotnisko beauvais paryż ,posiada dwa terminale zatem juz w 20 min po przylocie możemy sprawnie zorganizować zbiórke osób oraz podjęcie podróży do zamówionego przed państwa miejsca.

W wiadomości prosimy o opisane czy podróżują Państwo z dziećmi jeśli tak to podać wiek, ponieważ posiadamy dla bezpieczeństwa foteliki dopasowane do różnego wieku.

Wysyłając Rezerwację wyrażasz zgodę na…..

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Transfer Paris  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od Transfer Paris informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.)o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

AgRNOGWGIqBDFrIBlnh3Cct0VjbK7myd4yFP8vpEMElN

Odległość która dzieli lotnisko beauvais paryż od centrum Paryża to około 80km.

TAGI: lotnisko beauvais paryż • paryż lotnisko beauvais • z lotniska beauvais do paryża • lotnisko beauvais paryż • lotnisko beauvais