PKS w Paryżu świadczy profesjonalny transport z lotniska Beauvais do Paryża. Podróżowanie z naszą firmą to czysta przyjemność, która pozwoli Państwu jeszcze lepiej spędzić czas w stolicy Francji. Z nami dotrą Państwo do celu, bez stresu i nerwów! Dbamy o dobro naszych klientów, dlatego zawsze odbieramy Państwa spod wskazanego adresu, dzięki czemu nie ma konieczności szukania naszych pojazdów. Ile kosztuje dojazd z lotniska Beauvais do Paryża? Nasza oferta jest najkorzystniejsza. Oferujemy najniższe ceny, gdyż jesteśmy w branży transportowej od wielu lat!

Niska cena, komfort transportu na lotnisko Beauvais tylko z PKS w Paryżu!

Przejazd z lotniska Beauvais do Paryża potrafi spędzać sen z powiek wielu turystom. Niestety podróż komunikacją miejską po obcym mieście i państwie nie należy do najbardziej komfortowych. Z PKS w Paryżu Państwa transfer z lotniska Beauvais do Paryża przebiegnie bez problemów i w bardzo miłej atmosferze. Oferujemy Państwu nowoczesne pojazdy, a także obsługę kierowców z wieloletnim stażem. Posiadamy foteliki dziecięce zatem Państwa dziecko pojedzie z nami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Mamy najlepsze ceny w branży, a oto przykładowa oferta:

-cena za przejazd z lotniska Beauvais Paryż centrum – Paryż centrum -Beauvais, wynosi 13 euro za osobę pod wskazany adres (w jedna stronę)

-cena za przejazd z lotniska Beauvais Paryż – adres poza Paryżem  np . Chelles 30 euro os/Disney Park 30 euro os/ Versailles 30 euro os/

-Lotnisko CDG – adres w Paryżu  50 euro (nie mniej niż 2 os)

-Paryż wskazany adres – Disney Park cena za pojazd do 8 osób 100 euro

-Paryż wskazany adres – Asterix Park cena za pojazd do 8 osób 100 euro

-Dla grup powyżej 6 osób mamy przygotowane atrakcyjne rabaty.

-Dla stałych klientów 10 ty przejazd GRATIS!!!

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. W celu uzyskania ostatecznej ceny za wybraną usługę prosimy o kontakt w infolinią PKS w Paryżu.