Jak rozpoznać przewoźnika oszusta?

Zamawiając transfer w naszej firmie zamawiasz także kompetentna firmę z dużym doświadczeniem oraz uprawnieniami ,niestety możesz także natknąć się na oszustów jak ich wtedy rozpoznasz … Zdarza się ze zamawiając przejazd w nieokreślonej firmie trafisz na oszustów ,wszystko wygląda pięknie ale czy na pewno możesz czuć się bezpieczny?

Wielokrotnie zdarza się ze “firmy” nawet działające legalnie swoje nadliczbowe rezerwacje  oddają ” kolegom” wtedy trafiasz na przewoźnika który nie posiada uprawnień ,ubezpieczenia na twój przejazd a przy zatrzymaniu Policji porostu nie dojedziesz do celu.

Jak zatem ich rozpoznać i co można zrobić?

Pierwszy krok:

 • na szybie samochodu przód i tył  nie starszego jak 6 lat musi znajdować się winieta w kolorze zielonym lub niebieskim ,jest to dowód na to ze pojazd jest przyjęty i zarejestrowany w ministerstwie transportu i został dopuszczony do przewożenia osób na winiecie znajduje się numer ewidencyjny oraz numer rejestracyjny pojazdu.
 • na przedniej szybie musi być umieszczona książeczka z kwalifikacja zawodowa kierowcy ,wewnątrz zdjęcie kierowcy  jego dane osobowe oraz dane dotyczące ważności tej kwalifikacji ,wykręty typu zapomniałem itp że nie potrzeba są po prostu kłamstwem .(powinno się weryfikować podane dane imię i nazwisko które podaje kierowca z dowodem tożsamości ponieważ często oszuści podają fałszywe lub nieswoje dane)
 • karta rezerwacji ,każdy kierowca przyjmujący na pokład osobę musi posiadać kartę rezerwacji ,na której widnieją takie dane jak ,imię nazwisko klienta ,numer telefonu ,data godzina przylotu lub odlotu adres docelowy ,wycena

Co możesz zrobić jeśli zauważysz ze coś jest nie tak?

Zadzwonić po Policje ,zrezygnować z przejazdu dla własnego bezpieczeństwa lub zadzwonić do nas jeśli będziemy posiadać wolnej miejsca wykonasz przejazd bezpiecznie do celu z firma z uprawnieniami.

Na co uważać będać w Paryżu?

KIESZONKOWCY  Są wszędzie a zwłaszcza w dużych skupiskach ludności. Trzebabyć bardzo ostrożnym i uważać na swoją torebkę, najlepiej trzymać ją z przodu aby miec nad nia pełna kontrolę , wystarczy chwila nieuwagi i po chwili możne okazać się, że zostaliśmy ograbieni z portfela a często także i dokumentów. Jednym z ulubionych miejsc kieszonkowców jest choćby metro. Należy uważać zwłaszcza w godzinach szczytu kiedy jest ono bardzo zatłoczone.

ZACZEPKI Po Paryżu nie powinny spacerować  ani zapuszczać się w ciemne, wąskie uliczki.  zwłaszcza do samotne kobiety . Narażone one są na ciągłe i niezwykle natrętne zaczepki . Te zachowania  nasilają się po zmroku i mogą być niebezpieczne jeśli znajdziemy się w nieodpowiednim miejscu. Pod Wieżą Eiffel’a bywa że otrzymacie różę od miłej osoby który ją podaruje , niby za darmo , ale po chwili  wraca i prosi o zapłatę.

PRZEWOŹNIK OSZUST ,  opisany w osobnej kolumnie.

Jak dojechac z beauvais do Paryża?

Najwygodniejszym i najkorzystniejszym sposobem dla państwa na przejazd z Beauvais do Paryża jest przejazd oferowany przez polskiego przewoźnika. Wśród takich sprawdzonych profesjonalnych firm które działają w pełni legalnie znajduje się m.in.: https://transferparis.pl

Koszt przejazdu do Paryża to około 15 € (Porte Maillot), ceny jednak mogą się różnić  w zależności od ilości osób. Przy większych grupach cena ustalana jest indywidualnie.(czas podróży może ulegać zmianie z powodu, natężenia ruchu

Jak dojechać z Paryża do Beauvais?

Wypełniając formularz rezerwacji możesz wybrać opcje przejazdu w dwie strony lub w jedna w stron transferu , zapewniamy państwu Transfer z lotniska w wybrane miejsce lub stała lokalizacje (Porte Maillot)

Ceny komunikacji publicznej w Paryżu

Ceny biletów komunikacji publicznej w Paryżu. Bilety  można nabyć w automatach lub kasach zlokalizowanych przy wejściu do metra. Dzieci poniżej 4 roku życia podróżują bezpłatnie. Dzieci od 4 do do 11 roku życia otrzymują zniżki.

Bilety jednorazowe – ticket t+ – ważne są na metro, autobusy, RER w 1/2 strefie, tramwaj oraz kolejkę na Montmartre (le funiculaire de Montmartre).
Pobierz: metro_paryz

Ceny:
– 1,90 euro,
– karnet 10 biletów: 14,10 euro / dziecko (poniżej 10 r.ż.): 7,05 euro.

Bilet skasujemy przed wejściem do metra, w autobusu,  tramwaju. Bilet t+ ważny jest 1h30, zatem możemy się przesiadać, ale za każdym razem należy go skasować. Bilet w autobusie kosztuje 2 euro i nie uprawnia do przesiadek.
Paris Visite – karta ważna na 1, 2, 3 , 5 dni uprawnia do przejazdu w  strefy 1 do 3 lub 1 do 5 (zaczyna się o 5h30 i kończy o 5h30 następnego dnia).
Mobilis – bilet na cały dzień na dowolne strefy (należy je wybrać).
Ticket Jeunes Week-end – bilet dla młodzieży do 26 roku życia, ważny w weekendy i dni wolne.
Navigo – karty tygodniowe, miesięczne lub roczne, na wyznaczone strefy, ważne od poniedziałku do niedzieli lub od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca/roku.
Le passe Navigo – przeznaczone tylko dla mieszkańców i osób pracujących w Île-de-France.
Le passe Navigo Découverte –  koszt zakupu to 5 euro, do karty dołączona jest druga karta (carte nominative) ze zdjęciem zapewnia przejazdy bez ograniczeń (format 25x30mm).
Le forfait Navigo Annuel – karta Navigo ważna przez rok, można podróżować bez ograniczeń w wybranych strefach.

Ile trwa dojazd do Paryża z lotniska Beauvais – Tille?

Dojazd do Paryża z lotniska Beauvais zajmuje około 70 min w zależności od warunków panujących na drodze czas ten może ulegać zmianie,czas podroży wypełniamy ciekawostkami na temat pobytu w Paryżu postaramy się odpowiedzieć na każde państwa pytanie które pozwoli wam jeszcze przyjemniej wypełnić swój czas.

Jak sprawdzić lotnisko beauvais odloty / przyloty?

Lotnisko beauvais oraz odloty i przyloty sprawdzisz na stronie http://www.aeroportbeauvais.com/etatvols.php?lang=eng

Jak dojechac do parku Disneyland i Asterix?

Bezpieczny dojazd z Beauvais do Parków rozywki z PKS w Paryżu

Zapewniając Państwu transfer z Beauvais mozemy takze go wykonać do parków rozrywki Disneyland i Asterix  po wcześniejszym ustaleniu daty ,terminu i ceny za przejazd , dbamy o Państwa wygodę oraz komfort jazdy, aby przejazd był wygodny ale przede wszystkim bezpieczny.

Ewentualnie:

 • wynająć Samochód
  wypożyczenie samochodu na lotnisku oferuje pięć firm – Avis, Sixt, Europcar, Hertz, Ucar – rezerwacji można dokonać telefonicznie.
 • RER
 • Charles de Gaulle Etoile,
 • Auber,
 • Chatelet Les Halles,
 • Gare de Lyon,
 • Nation

Port lotniczy Beauvais-Tillé (fr.: Aéroport de Beauvais-Tillé, BVA, – międzynarodowe lotnisko położone opodal Beauvais w miejscowości Tillé, 84 km na północ od centrum Paryża. Jest najmniejszym portem lotniczym w regionie Paryża obsługującym głównie tanie linie lotnicze.

Beauvais lotnisko dojazd do Paryza to nasza specjalność,

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę zwiedzania nocnego Paryża, więcej informacji pod adresem https://transferparis.pl/nocne-zwiedzanie-paryza/

Gdzie kupić tanie bilety do atrakcji Paryża?

Bilety do atrakcji w Paryżu można zakupić bezpośrednio u nas po wcześniejszym zamówieniu lub w kasach przed zwiedzaną atrakcją .

Paris Visite Pass

Jest to karta adresowana dla odwiedzających Paryż którzy chcą korzystać  również z komunikacji miejskiej. Można ja wykupić na 1,2,3 lub 5 dni, jednk dni muszą następować kolejne po sobie.  Posiadanie karty pozwala na  nielimitowaną ilość przejazdów autobusami, metrem, pociągami RER, tramwajami i kolejami Transilien SNCF.
Karta uprawnia do darmowych przejazdów kolejką linową w dzielnicy Montmartre oraz Orlyval, otrzymujemy też zniżkę na wstęp do Parku Disneyland  (20%). Karta pozwala  na szereg zniżek do najciekawszych atrakcji turystycznych Paryża.
Karta zapewnia zniżki w Arc de Triomphe: 20%, Conciergerie: 20%, Dali’s Universe Museum: 6€ zamiast 11€, Army Museum/Invalides: 20%, Bateaux Parisiens: 25%, Open Tours: 25€ zamiast 29€, Chateau de Fontainebleau: 2€ zniżki na wstęp, Disneyland Resort Paris: 20% zniżki na bilety 1- lub 2-dniowe, France Miniature: 30%, Grevin Museum: 30%, Cité des Sciences: 6€ zamiast 8€, Tour Montparnasse: 30%, Galeries Lafayette: 10% zniżki na zakupy, Paradis Latin (Cabaret show): 70€ za wejście zamiast 88€ plus pół butelki szampana.

Co warto zobaczyć w Paryżu?

 • Bazylika Sacre-Coeur
 • Najstarszy kościół katolicki w Paryżu – Kościół Saint-Julien-le Pauvre
 • dzielnica Montmarte
 • Pigalle (Moulin Rouge).
 • Łuk Triumfalny
 •  Avenue des Champs Elysees
 • Plac Concorde
 • Opera
 • Ogrody luksemburskie
 • Muzeum Louvre
 • Katedra Notre-Dame
 • Słynny Most Miłości
 • Muzeum d”Orsay
 • Chapelle de la Médaille Miraculeuse
 • Pałac Invalides
 • Most Aleksandra III
 • Wieża Eiffla (Tour Eiffel)

oraz kilka atrakcji umieściliśmy pod linkiem Atrakcje w Paryżu

Autobus z lotniska beauvais, jedzie na porte de mallot koszt takiego przejazdu wynosi 17 eur za osobę,