Paryż to cel wielu wycieczek, zarówno tych zorganizowanych, jak również planowanych indywidualnie. Nic dziwnego, albowiem stolica Francji ma do zaoferowania bardzo wiele każdemu turyście. Zabytki, znakomita kuchnia, do tego malownicze widoki i atmosfera miasta zakochanych, to tylko niektóre z atrakcji. Wielu turystów wybiera się samolotem na lotnisko Charlesa de Gaulle’a. W jaki sposób można najprościej dostać się z niego do centrum francuskiej stolicy?

Lądowanie w Paryżu

Port lotniczy imienia Charlesa de Gaulle’a to jedno z głównych lotnisk obsługujących pasażerów przylatujących do Paryża. Lądują tu samoloty z całego świata, w tym również z Polski. Podróżni mają tutaj komfortowe warunki, jednak dla niektórych problematyczne staje się przedostanie się do centrum miasta. Komunikacja zorganizowana bywa niekiedy zatłoczona, co sprawia, że nie są to najlepsze warunki do podróżowania, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Rozwiązanie jest banalnie proste!

Aby rozwiązać ten problem wcale nie trzeba znać języka francuskiego, ani też perfekcyjnie orientować się w topografii Paryża i komunikacji. Wystarczy bowiem skorzystać z usług firmy Transferparis. Dzięki niej dojazd z lotniska Paryż-Charles de Gaulle będzie szybki i bardzo wygodny. Z firmą tą współpracuje bowiem wielu kierowców, którzy doskonale znają nie tylko topografię miasta i jego okolic, ale przede wszystkim mają rozległą wiedzę na temat zabytków i innych atrakcji, które znajdują się we francuskiej stolicy. W czasie jazdy więc, chętnie opowiedzą oni o tym co warto zobaczyć, gdzie można dobrze zjeść, a także mogą polecić niedrogi hotel. I co najważniejsze, wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie!

Co można zobaczyć na miejscu?

Atrakcji w Paryżu jest naprawdę wiele. Wśród nich jest Disneyland, jeden z największych parków rozrywki. Można tam przenieść się w bajkowy świat postaci znanych z kreskówek. Ponadto, koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy standardowe punkty wycieczek do Paryża, a więc katedrę Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Luwr, czy też Wersal. Co ważne, do wszystkich tych miejsc można dojechać wraz z kierowcami firmy Transferparis. Dowiozą oni każdego w sposób sprawny i bezpieczny, a przy okazji opowiedzą o mieście i mijanych po drodze obiektach. To znakomity sposób na poznanie Paryża, wszak żaden przewodnik nie zawiera takich historii, które można usłyszeć od kogoś, kto naprawdę dobrze poznał miasto.

Paryż to miasto, o odwiedzeniu którego marzy wiele osób na całym świecie. Nic dziwnego, posiada ono bowiem swój niepowtarzalny urok oraz liczne zabytki. Wybierając się na wycieczkę do stolicy Francji należy jednak dobrze zaplanować jej przebieg. W związku z tym warto skorzystać z usług kierowców Transferparis, aby wszystko poszło sprawnie i bez nieprzewidzianych komplikacji. A przy okazji będzie to znakomita okazja do fascynującej rozmowy z drugim człowiekiem, który o Paryżu może powiedzieć naprawdę dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *