Wiele osób marzy o wycieczce do Paryża. Stolica Francji to bowiem miasto licznych artystów oraz miejsce akcji wielu filmów. Wszechobecne zabytki, a także inne miejsca nieodłącznie kojarzące się z Paryżem, przyciągają jak magnes setki tysięcy turystów z całego świata, w tym również z Polski. Dla większości gości problemem jest sprawne poruszanie się po mieście. Jest jednak proste rozwiązanie, które jest niezwykle skuteczne.

Przylot do Paryża

Wielu turystów decyduje się na przylot do Francji samolotem. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, albowiem Paryż posiada kilka lotnisk, które są z nim doskonale skomunikowane. Jednym z nich jest port lotniczy Beauvais Tillé, oddalony o 70 kilometrów od miasta. Problemem staje się jednak znajomość języka – francuski bowiem nie należy do najpopularniejszych wśród Polaków, z kolei ze znajomością angielskiego u Francuzów bywa bardzo różnie.

W jaki sposób najlepiej dostać się z lotniska do Paryża?

Istnieje kilka możliwości na przejazd z Beauvais Tillé do stolicy Francji. Można pojechać pociągiem lub autobusem, czy też taksówką. Dla wielu osób jednak jest to rozwiązanie dość drogie oraz niezbyt komfortowe ze względu na brak znajomości języka. Stąd też coraz większą popularnością cieszą się przewozy firmy Transferparis. Kierowcy przewożący turystów to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat zabytków oraz atrakcji francuskiej stolicy. Zawiozą oni każdego szybko i bezpiecznie nie tylko do Paryża, ale także pod konkretnie wskazany adres. Pojazdy, z których korzystają kierowcy, są bardzo różne. Mogą oni zabrać nawet rodzinę z dziećmi w komfortowych warunkach. Ponadto, zawsze przyjeżdżają oni na czas, a więc nie trzeba czekać na transport.

Ile kosztuje dojazd z lotniska Beauvais do Paryża? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego jaki wariant wybiorą podróżni. Bez wątpienia usługi Transferparis pozostają bezkonkurencyjne cenowo. Widać to szczególnie w przypadku ofert dla rodzin z dziećmi lub zakupu przejazdu w dwie strony. Wybierając transport z Transferparis turyści otrzymują polskojęzycznego kierowcę, dobrej klasy pojazd i wiele cennych wskazówek dotyczących zwiedzania stolicy Francji.

Po przyjeździe do Paryża

Kiedy już turyści przyjadą do Paryża, zaczynają realizować starannie przygotowany plan zwiedzania. Wśród obowiązkowych punktów jest oczywiście wizyta na Wieży Eiffla, katedra Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Luwr oraz Wersal. Będąc w Paryżu nie można ominąć również miejskich parków, które urzekają swoim urokiem. Obowiązkowym punktem jest także wizyta w jednej z restauracji lub knajpek zlokalizowanych nad Sekwaną. Wszak kuchnia francuska słynie z wielu wyśmienitych potraw. Z kolei dzieci nie wyobrażają sobie pobytu w Paryżu bez odwiedzenia Disneylandu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *