Paryż jest jednym z kilku miejsc w Europie, które są słynne na całym świecie i uznawane za miasto miłości, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w swoim życiu. Miejsce to jest znane z wieży Eiffla, dobrego jedzenia i romantycznego języka, również sam Paryż jest postrzegany jako kraina dla zakochanych. Wyprawa tam może okazać się cudowną podróżą i okazją do poznania innego zakątku świata, z której wyniesie się niezapomniane i niesamowite wspomnienia. Dlatego też co roku, do tego miasta przyjeżdża mnóstwo turystów, którzy chcą zobaczyć na własne oczy słynne zabytki oraz dzieła sztuki a także spędzić miło czas. Dla niektórych jest to również romantyczna wyprawa z ukochaną osobą i doskonała okazja dla panów lub pań by się oświadczyć swojej drugiej połówce. Jednak aby dobrze zaplanować idealną podróż do stolicy Francji warto zapoznać się z miejscowymi środkami transportu oraz komunikacją miejską by móc dokonać jak najtrafniejszego wyboru. Jednym z najczęstszych dla turytów dylematów jest kwestia dojazdu z lotniska Beauvais do Paryża.

Z portu Beauvais Tillé można dostać się do serca Francji wieloma połączeniami gwarantowanymi przez najpopularniejszych przewoźników w kraju, jednak żaden z nich nie równa się z naszą ofertą. Świadczymy profesjonalny transport z jakiegokolwiek wybranego miejsca do drugiego, wliczając w to również lotnisko Beauvais. Nasz transfer kursuje w obie strony, dlatego też istnieje możliwość gwarancji transportu po calym Paryżu co ułatwia wielu turystom przemieszczenie się. Droga od portu Beauvais Tillé do Paryża zajmuje jedynie siedemdziesiąt minut, które szybko mijają w przyjemnej i komfortowej atmosferze, podczas której będzie można się zrelaksować po długim i wyczerpującym locie. Każdy z naszych kierowców ma za sobą wieloletni staż, więc doskonale wie jaką drogą ma jechać oraz może udzielić odpowiedzi na pytania dotyczących najciekawszych atrakcji, które warto byłoby zobaczyć. Aby jeszcze bardziej zadowolić naszych klientów, PKS kursują nowoczesnymi pojazdami, zapewniającymi wygodę podczas jazdy i gwarantują bezproblemową oraz bezpieczną podróż.

Wygodny i szybki transport z lotniska Beauvais do Paryża!

Jak dojechać z lotniska Beauvais do Paryża to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez podróżujących. My znamy na nie najlepszą odpowiedź! PKS w Paryżu świadczy  bezpieczny i tani transfer z lotniska Beauvais do Paryża.

Nasi pracownicy zawsze dojeżdżają na czas bez żadnych przeszkód po drodze i zapewniają brak opóźnień. Jest to doskonały wybór dla osób, którym się śpieszy do pracy lub na ważne spotkania i nie chcą ryzykować niedotarciem na umówioną godzinę. W porównaniu z kłopotliwą i niesprawdzoną komunikacją miejską gwarantujemy spokojną wyprawę, która oszczędzi każdemu nerwów i nieprzyjemnych wrażeń. Oprócz tego, nasza firma oferują przejazdy w bardzo niskich i korzystnych cenach, z których trudno byłoby nie skorzystać. Dlatego też wielu odwiedzających Francję turystów stawia na nowoczesne, szybkie i bezpieczne podróże z naszą komunikacją. Warto samemu zapoznać się z kuszącą ofertą naszych transferów i podjąć decyzję według własnych uznań. Jednak należy mieć na uwadze, że żadne inne linie nie zapewnią tak przyjemnego transportu jak my.

Nasi kierowcy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, które chętnie udzielą informacji na temat najciekawszych atrakcji stolicy i wskazówek, jak poruszać się po mieście. Stawiamy na zadowolenie naszych Klientów, dlatego dojazd  do Paryża z Beauvais Tillé / z Beauvais Tillé do Paryża świadczymy nowoczesnymi pojazdami. Wieloletnia obecność pozwala nam oferować dojazd z i na lotnisko Beauvais w bardzo korzystnych cenach. Ponadto nasi Klienci mogą skorzystać z transportu po Paryżu i jego głównych atrakcjach. Nie warto tracić nerwów na przejazd kłopotliwą komunikacją miejską. Transport z lotniska BVA do Paryża z PKS w Paryżu jest zawsze na czas! Zapraszamy do zapoznania się z korzystną ofertą transferów z lotniska Beauvais do Paryża.

Zarezerwuj swój przejazd

Mapa przejazdu