Martwisz się tym, że nie masz pojęcia, jak dojechać z lotniska Charles de Gaulle do centrum Paryża? Boisz się, że zawiedzie Cię powolna komunikacja miejska, a bariera językowa sprawi, że nie dasz sobie rady? Możesz porzucić wszelkie zmartwienia – czeka na Ciebie PKS w Paryżu, który oferuje szybki i komfortowy transport z paryskiego lotniska Charles de Gaulle do samego centrum miasta w bardzo atrakcyjnych cenach. Ten niezwykle popularny port lotniczy, który oddalony jest o około 25-30 km od centrum, zagościł na stałe w naszej ofercie transferów lotniskowych. Podróż z lotniska do centrum miasta to zaledwie 30-40 minut jazdy, którą spędzisz w dogodnych warunkach. Przy skorzystaniu z komunikacji miejskiej przejechanie tej samej trasy zajmuje nawet do godziny, najczęściej nie da się również uniknąć konieczności przesiadki – biorąc pod uwagę dodatkowy bagaż taka podroż jest bardzo męcząca i mało komfortowa.

Postaw na wygodny dojazd z lotniska Charles de Gaulle do Paryża

Firma PKS w Paryżu posiada bardzo bogatą ofertę przewozów osób z lotniska Charles de Gaulle do centrum Paryża, lub pod inny wskazany przez klienta adres. To my dostosujemy się do Twoich potrzeb, a nie Ty do naszych możliwości. Nasi klienci mają do dyspozycji zespół doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców, dla których sprawne poruszanie się po Paryżu nie stanowi najmniejszego problemu. Chętnie odpowiedzą również na wszystkie pytania związane z samym pobytem, miastem, a nawet polecą miejsca, które warto zobaczyć i lokale, które warto odwiedzić.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego każdy z naszych kierowców posiada odpowiednie kwalifikacje oraz uprawienia do przewozu osób na terenie Francji. W ten sposób mamy pewność, że transfer z lotniska będzie przebiegał bezproblemowo, a nasi klienci są zadowoleni. By zwiększyć komfort podróżowania z PKS w Paryżu, cała nasza flota składa się z nowoczesnych, zadbanych pojazdów o wysokim standardzie, które posiadają szereg udogodnień dla naszych pasażerów, takich jak sieć WiFi czy klimatyzacja. Wszystkie nasze przejazdy są dodatkowo objęte ubezpieczeniem.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i obsłużyliśmy już setki zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Dla stałych klientów mamy dodatkowo atrakcyjne oferty takie jak np. dziesiąty przejazd gratis.

Stawiamy na jakość

Jakość i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze, dlatego korzystamy tylko i wyłącznie z kierowców uprawnionych do przewozu na terenie Francji, nasi kierowcy są polskojęzyczni, więc komunikacja jest bezproblemowa, a nowoczesne, bogato wyposażone samochody spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.

Gwarancja niskiej ceny

W porównaniu z konkurencyjnymi firmami, jesteśmy w stanie Państwu zaoferować tańsze transfery, niż inni przewoźnicy, oferujemy także atrakcyjne rabaty dla grup powyżej 6 osób.

Pozytywne opinie zadowolonych klientów

Nasi klienci są zawsze zadowoleni z realizowanych przez nas przewozów, często i chętnie do nas wracają, a także polecają nas swoim znajomym.

Nowoczesne samochody

Nasza flota składa się z nowoczesnych samochodów marki Ford lub BMW, które mają maksymalnie 3 lata – gwarantuje to utrzymanie wysokiego poziomu oraz dużego komfortu jazdy.

Zapewniamy, że oferta firmy PKS w Paryżu jest najlepsza na rynku, jeśli chodzi o przewozy z lotniska Charles de Gaulle do Paryża. Mamy najwyższy standard oraz najlepszy stosunek ceny do jakości. By nasi klienci czuli się jeszcze pewniej i bezpieczniej, oferujemy także wsparcie telefoniczne tłumacza w czasie całego okresu przyjazdu do stolicy Francji. 

Wybierasz się do Paryża? Nie zwlekaj i zarezerwuj swój transfer już teraz – nasi pracownicy czekają na kontakt!

Mapa przejazdu