PKS w Paryżu to firma, która świadczy komfortowy i co najważniejsze bezpieczny przejazd z francuskiego portu lotniczego Orly znajdującego się 13 km od centrum Paryża. Oferuje transfer do samej stolicy lub pod inny wskazany adres.  

Port lotniczy Orly to jeden z dwóch głównych punktów przylotów i odlotów wielu osób odwiedzających stolicę Francji. Jest szczególnie uczęszczany przez turystów z Europy. 

Aby ułatwić gościom dostanie się do samego centrum stolicy PKS w Paryżu przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę transferu na tej trasie.  

Nie warto zawracać sobie głowy na szukanie satysfakcjonujących nas połączeń komunikacją miejską i tracić czas na przesiadki. Zamiast komplikować sobie podróż i siłować się z przekładaniem bagaży z autobusu do autobusu warto skorzystać z powyższej oferty.  

Dojazd z lotniska Orly do centrum Paryża jeszcze nigdy nie był tak prosty! PKS w Paryżu to transport z lotniska w wyjątkowo dostępny, wygodny i szybki sposób. W odróżnieniu od niektórych nielegalnych przewoźników, jesteśmy legalną firmą, która posiada uprawnieniami na przewóz osób na terenie Francji  

Dojazd z lotniska Orly w bardzo przystępnych cenach tylko z PKS w Paryżu! 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży możemy państwu zaoferować niezwykle konkurencyjnie ceny! 

W jaki sposób dostać się z lotniska Orly do centrum Paryża? Oczywiście istnieje wiele sposobów, jednak najbardziej komfortowym i bezpiecznym jest bezpośredni transfer z naszą firmą.  

Rezerwując u nas przejazd z lotniska do centrum otrzymują Państwo nie tylko nowoczesny samochód, ale również doświadczonego, kompetentnego kierowcę.  

Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i zadbają o to, aby podróż upłynęła państwu w przyjemnej atmosferze. Chętnie służą pomocą i doradzą co warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy. Jeśli masz zaplanowany wyjazd do Paryża lub okolicach nie zwlekaj i zarezerwuj swój transfer już dziś.  

Posiadamy w swojej flocie samochody o wysokim standardzie przez co gwarantujemy, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

 Warto nam zaufać, gdyż na naszą ofertę składa się:  

  • kompleksowa oferta obejmująca nie tylko transport z lotniska Orly do Paryża, ale również pod każdy inny adres w stolicy wskazany przez państwa 
  • nocne zwiedzanie Paryża i komfortowy dojazd do kluczowych atrakcji miasta 
  • nowoczesne, wygodne, komfortowe samochody 
  • korzystną cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości 
  • sprawdzonego, doświadczonego kierowcę 
  • korzystne zniżki dla podróżujących w grupach 

Nasza oferta jest bezkonkurencyjna! Tylko u nas mogą w razie potrzeby mogą Państwo otrzymać bezpłatną telefoniczną pomoc tłumacza obowiązującą przez cały okres pobytu w Paryżu. Jest to spore udogodnienie w przypadku gości, którzy nie porozumiewają się w języku francuskim.  

Poprzez odpowiednie doświadczenie nasza firma to gwarancja najwyższej jakości. 

Już teraz zapraszamy do rezerwowania transferu z lotniska Orly! Z nami dojazd z i na lotnisko to czysta przyjemność. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 698 722 166 lub e-mail: kontakt@transferparis.pl