Wiele młodych par starannie planuje swoją podróż poślubną. Nic dziwnego, albowiem to doskonała okazja, by pobyć razem, nacieszyć się sobą i jak najlepiej poznać się nawzajem. Wśród najpopularniejszych kierunków wciąż znajduje się Paryż. To oczywiste, bowiem stolica Francji uchodzi za jedno z najbardziej romantycznych miast świata, czym przyciąga zakochanych, także z Polski.

Dlaczego właśnie Paryż?

Paryż słynie z wielu wspaniałych zabytków oraz innych obiektów, które warte są odwiedzenia niezależnie od okazji. Jednakże zakochani wybierają stolicę Francji z nieco innych powodów. Otóż dla wielu nowożeńców wąskie uliczki są niezwykle urokliwe. Przesiadywanie w restauracjach i knajpkach nad Sekwaną oraz kosztowanie wspaniałych potraw to prawdziwa uczta dla zmysłów. To również znakomita okazja, aby poznać swoje kulinarne gusta i odkrywać nowe smaki.

Paryż to również miasto słynące ze wspaniałej kultury. Co roku odbywają się tu rozmaite festiwale. Z kolei paryskie muzea pełne są dzieł sztuki znanych na całym świecie. Obcowanie z kulturą także zbliża dwoje ludzi, co jest niezwykle ważne dla młodych małżonków.

Natomiast coraz większą popularnością wśród zakochanych cieszy się Disneyland. Park ten oferuje bowiem fascynującą podróż do świata bajek i liczne atrakcje z tym związane. To doskonałe miejsce do tego, by przeżyć niezwykłą przygodę zwiedzając cały kompleks urządzony w bajkowym stylu. Można tam przejechać się kolejką górską, przepłynąć parostatkiem po sztucznym jeziorze, czy też przeżyć wyprawę statkiem kosmicznym. Każda z tych atrakcji to fascynujące doświadczenie, o którym można następnie opowiadać znajomym i najbliższym.

Jak dojechać do Disneylandu z Paryża?

Disneyland oddalony jest od centrum francuskiej stolicy o 43 kilometry. Najprościej jest dojechać tam samochodem, jednakże nie wszyscy turyści nim dysponują. Wówczas można skorzystać z kolei lub wynająć samochód, jednakże rozwiązania te nie wszystkim mogą przypaść do gustu. Jak zatem wygląda najlepszy dojazd z Paryża do Disneylandu? Otóż najprostszym sposobem jest skorzystanie z usług firmy Transferparis. Współpracuje ona z wieloma kierowcami, przed którymi Paryż nie ma żadnych tajemnic. Dowiozą oni każdego turystę szybko i bezpiecznie, a ponadto, opowiedzą o historii miasta, jego zabytkach oraz atrakcjach. Być może po takiej przejażdżce ktoś zdecyduje się na dodatkowy punkt w planie swojej wycieczki.

Nie od dziś wiadomo, że Paryż jest pełen rozmaitych atrakcji dla zakochanych. Jednakże takie obiekty jak Luwr, Wersal, czy też Wieża Eiffla, to obowiązkowe punkty w planie każdej wycieczki. Z kolei Disneyland to miejsce, do którego warto się udać, aby przeżyć coś niezwykłego. Wspólne zwiedzanie i zabawa to okazja do tego, aby się lepiej poznać. Planując wizytę w tym parku rozrywki, warto wziąć pod uwagę podróż z Transferparis. Będzie szybko, bezpiecznie i niedrogo, a to jest przecież ważne z punktu widzenia każdego turysty, również nowożeńców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *