Wybierając przejazd z lotnisko Paryż Beauvais nami otrzymujesz o wiele bardziej komfortowy transfer niż wybierając autobus z lotniska.

Nasze samochody posiadają wszelkie udogodnienia dla pasażerów, sieć Wi-Fi ,klimatyzacja i standardy które podczas dojazdu do Paryża pozwalają zniwelować niedogodności i uciążliwości związane z podróżą.

Dane logowania Wifi w samochodach
Urządzenie: Transferparis
Hasło: transferparis

Korzyści:

  • Wygoda /przejazd Bmw /Ford Tourneo Custom /
  • Atrakcyjne rabaty dla grup powyżej 6 osób
  • 10 ty przejazd gratis
  • Niska cena w porównaniu z innymi ofertami
  • Bezpieczeństwo
  • Legalna Firma z uprawnieniami na przewóz osób na terenie Francji
  • Ubezpieczenia pasażerów
  • Polskojęzyczna obsługabmw

BMW 3 F30/F31/F34 (2012-2015) Typoszereg F30 to najnowsza “Trójka” w dziejach producenta z Bawarii. Samochód zastąpił w ofercie BMW 3 typoszeregu E90. Auto jest zupełnie nową konstrukcją zbudowaną w oparciu o opracowaną od podstaw płytę podłogową. Pojazd dostępny jest w trzech wersjach nadwoziowych, jako: Sedan (F30), touring (F31) oraz hatchback (F34).Rezerwujac u nas przejazd na  lotnisko paryż beauvais masz okazje spedzić podróż przyjemnie w tym prezentowanym modelu.Pojazd dostepny w opcji exclusive vip ,przy zamowieniach indywidualnych.

Transfer z lotniska Beauvais do Paryża upłynie w bardzo przyjemnych i komfortowych warunkach. Ford Tourneo custom został bardzo bogato wyposażony aby podróż Beauvais Paryż była przyjemna szybka bezpieczna.

Ford Tourneo Custom ma nie tylko to co najlepsze w samochodach osobowych Forda – stylowe nadwozie, wygodne wnętrze i nowoczesną technologie. Ma coś więcej. Mnóstwo komfortowej przestrzeni nawet dla 9 osób!

Luksusowe wnętrze posiada elastyczny system tylnych siedzeń, oferujący ponad 30 różnych ustawień, co pozwala łatwo dostosować ich układ do własnych potrzeb.

Dostępny z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak inteligentny tempomat, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, system zapobiegający kolizjom Pre-Collision Assist lub system sterowania głosowego Ford SYNC z możliwością podłączenia odtwarzacza MP3 czy telefonu i funkcją Emergency Assistance, dzięki której w razie wypadku służby ratunkowe zostaną powiadomione o lokalizacji pojazdu.

829966445_7_1080x720_ford-tourneo-custom-long-skora-kamery-multivan-ful-opcja-

Ford Tourneo Custom to połączenie ekonomicznego i wydajnego pojazdu do przewozu osób i luksusowego samochodu dla całej rodziny. Dowiedz się więcej o tym modelu: wrażeniach z jazdy, osiągach i wydajności, użyteczności, kosztach oraz bezpieczeństwie i wzornictwie.

829966445_8_1080x720_ford-tourneo-custom-long-skora-kamery-multivan-ful-opcja- 829966445_9_1080x720_ford-tourneo-custom-long-skora-kamery-multivan-ful-opcja-