Mnogość połączeń lotniczych ze stolicą Francji sprawia, że polscy turyści coraz chętniej wybierają się tutaj na weekendowy wyjazd. Odwiedzając Paryż na tak krótki czas musimy precyzyjnie wyznaczyć zabytki i atrakcje, które chcemy odwiedzić. Dla ułatwienia decyzji Transferparis prezentuje miejsca, które każdy turysta musi zobaczyć.

Zaplanuj weekend pełen wrażeń w Paryżu!

Transport z Polski do Paryża nie stanowi już żadnego problemu, większość linii lotniczych oferuje codzienne loty o różnych godzinach. Planując wyjazd nieco wcześniej możemy znaleźć bilety w bardzo dobrych cenach. Dojazd z lotniska Charles de Gaulle do centrum Paryża, a także z mniejszych portów, jak Beauvais, czy Orly możemy zarezerwować w Transferparis. Gwarantujemy, że za niewielkie pieniądze nasi kierowcy zwiozą każdego turystę do centrum Paryża lub pod wskazanym adres. Nie warto marnować weekendu na podróżowanie koleją, czy autobusami. Ten krótki czas wykorzystajmy na zwiedzenie Paryża! Oto lista atrakcji, których nie może pominąć żaden turysta:

  • Ogrody Tuileries – niesamowite ogrody zlokalizowane nieopodal Luwru. To perfekcyjne miejsce do odpoczynku i zwiedzania ze względu na swój wyjątkowy i piękny wygląd.
  • Place de la Concorde – Plac Zgody – to kolejne miejsce obowiązkowe do odwiedzenia dla każdego turysty. Znajdziemy tutaj obelisk Ramzesa II, piękne rzeźbione fontanny, a także trafimy do Roue de Paris. Jest to diabelski młyn, który pozwoli nam zobaczyć niesamowitą panoramę Paryża.
  • most Aleksandra III – Le Pont Alexandre II – to most, który upamiętnia sojusz francusko-rosyjski. Gwarantujemy, że robi piorunujące wrażenie na każdej osobie, które go zobaczy. Fantastyczne wykonanie ze złotymi elementami utkwi w pamięci każdego!
  • Most Miłości – Pont des Arts – to wyjątkowe miejsce, które muszą odwiedzić wszyscy zakochani. Mnogość kłódek wieszanych przez zakochanych robi duże wrażenie
  • Luwr – na muzeum Luwr warto poświęcić znaczną część dnia. To wyjątkowe miejsce, w którym możemy obcować ze sztuką!
  • Katedra Notre-Dame – to miejsce, które musi odwiedzić każdy niezależnie od wyznania i podejścia do tematu wiary. Piękno architektury tej katedry jest warte uwagi każdego.
  • Wieża Eiffela – turyści mogą wspiąć się na wieżę samodzielnie wędrując po setkach schodów lub skorzystać z windy. Widok niezależnie od pory dnia zabiera dech w piersiach! No i pamiątkowe zdjęcie na szczycie to musi mieć każdy prawdziwy turysta!
  • Ogród Luksemburski Jardin du Luxembourg – położony jest obok niesamowitego Pałacu Luksemburskiego z XVII wieku, który stanowi idealne miejsce do spaceru i relaksu. To miejsce urokliwe głównie wiosną i latem. Gwarantujemy, że pokochacie Ogrody Luksemburskie od pierwszego wejrzenia!

Transferparis oprowadzi Cię po Paryżu!

Znamy Paryż od podszewki, dlatego oferujemy naszym Klientom całodniowe zwiedzanie stolicy Francji. Gwarantujemy, że nasi kierowcy w perfekcyjny sposób pokażą wszystkie najważniejsza miejsca w Paryżu i wiele, wiele więcej. Nie musisz poruszać się kłopotliwą komunikacją miejską tracąc czas i nerwy. Podróżuj naszym komfortowym busem i zwiedzaj piękne miejsca stolicy Francji. Dodatkowo oferujemy zwiedzanie Paryża nocą! Skuś się na poznanie tego wyjątkowego miejsca w blasku miejskich latarni i gwiazd. Gwarantujemy, że pokażemy Ci Paryż o jakim nie śniłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *